presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
tonikum fungi activ
od €25,40

Prípravok obsahuje zložky, ktoré preukázali vysokú účinnosť pri liečbe lupín, v boji s hubami a baktériami - prvotnými príčinami vzniku lupín. Prípravok potláča nadmernú mitózu (delenie) buniek.

Skladom 
Kód: 52/30
alogenicke tonikum big
od €30,60

Androgenická alopecia a upchávanie vlasových váčkov patrí v súčasnosti k najobtiažnejšie riešiteľným vlasovým problémom. Tieto lokálne problémy majú za následok postupné uzavretie a udusenie vlasového váčku a odumretie vlasovej cibulky, čo vedie k zastaveniu rastu nových vlasov. Produkt Alogenico je vyvinutý laboratóriami spoločnosti Kapyderm a je určený práve pre boj s uvedenými problémami. Obsahuje rastlinné výťažky bohaté na síru v koloidnom stave, ktorá slúži na uvoľnenie a vyčistenie vlasového váčku. Ďalšia zo zložiek – N.D.M. blahodárne pôsobí na krvný prietok v o vlasovej papile, čím zvyšuje jej prekrvenie a stimuluje rastovú aktivitu vlasu. Pre skompletizovanie svojich účinkov prináša Alogenico vitamínové komplexy biologického pôvodu. Dosahuje tak doteraz nevídane vyvážené zloženie.

Skladom 
Kód: 55/30
Tonikum KS 115
€55,10

Skladom 
Kód: 76/110
zakladne tonikum big
€55,10

Prípravok je zložený zo stimulačných prvkov dodávajúcich vlasom všetko potrebné pre ich správny rast a vývoj. Jeho aplikácia má antiseptické účinky. Je vhodný na použitie pri občasnom zvýšenom padaní vlasov ako aj ako prevenciu proti celkovej, lokálnej alebo postupujúcej plešatosti.

Skladom 
Kód: 61/110
zakladne tonikum big Kód: 58/110
Ampuly N regeneracia vlasov
€76,10

Skladom 
Detail
Kód: 127
Ampuly DT 20 padanie vlasov
€79,60

Skladom 
Detail
Kód: 124
7 položiek celkom