presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
Hydratacny gel na vlasy
€18,10

Skladom 
Detail
Kód: 133
Ekvilibracne serum 145 ml big
€21

Vlastnosti: Neutralizuje alkalické zvyšky a obnovuje pH vlasov a pokožky po všetkých zásahoch do vlasov. Regeneruje vlasové vlákna, dodáva im lesk , objem a jemnosť. Môže sa používať aj ako kondicionér.

Skladom 
Detail
Kód: 88
Kolagenova emulzia big
€23,90

Vlastnosti: Priaznivo pôsobí na vlasovú pokožku a povrch vlasov. Odstraňuje svrbenie a uvoľňuje napätie pokožky. Vynikajúci pri dehydratácii a nedostatočnej výžive vlasovej pokožky a vlasov. Dodáva vlasom objem a hydratáciu a vyživuje vlasovú pokožku. Je vhodný aj na podráždenú pokožku, pri tvorbe lupín a iných problémoch vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 91
molekularny rekonstruktor big
€28,60

Sérum na obnovu vlasov. Vhodný na rozdvojené, zničené a dehydrované končeky. Vhodný na použitie aj ako ochrana pred slnkom, vetrom a zimou. Doporučuje sa na konečnú úpravu pri zvlnených aj rovných vlasoch. Vhodný aj pri žehlení vlasov. Obsahuje mikročastice silikónu a slnečný filter.

Skladom 
Detail
Kód: 64
Kapyderm krem k big
€41,90

Regeneračný hojivý krém s extraktmi liečivých rastlín. Vďaka liečivej sile má tento krém výnimočné vysledky pri hojení vlasovej pokožky postihnutej seboroickou dermatitídou a lupienkou (psoriázou).

Skladom 
Detail
Kód: 67
5 položiek celkom