presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

riešenia pre seboroickú dermatitídu, alebo seboreu, zápalové ochorenie vlasovej pokožky spojené s tvorbou nezmývatelných lupín, svrbením, začervenaním a niekedy aj s vypadávaním vlasov.

seborea detail pred (druhe sedenie)
€1

Na prvom stretnutí v našom salóne vám najprv urobíme bezplatnú diagnostiku, aby ste vedeli, čo sa vám na pokožke naozaj deje a čo s tým môžete urobiť. Samodiagnóza ale aj diagnóza od kožného lekára podľa našich skúseností nemusí byť vždy presná. Dohodnúť stretnutie si môžete telefonicky (0948 892 973) alebo mailom ( lucia@vlasovywellness.sk ). V salóne požívame diagnostickú mikrokameru s 250 násobným zväčšením, odbornosť a skúsenosti. Seboroická dermatitída, alebo seborea. Znie to trochu odstrašujúco, ale nebezpečná vlastne nie je. Ale zato pomerne nepríjemná. Zrejme ju máte, ak máte vo vlasoch lupiny, ktoré sa nedajú odstrániť pri bežnom umytí vlasov. Ak vás aj svrbí pokožka na hlave, je to ten nepríjemnejší variant. Či máte naozaj seboreu, alebo ide o ničo iné a hlavne "čo s tým", zistíte najpresnejšie pri stretnutí v salóne, môžete sa ale aj hneď teraz opýtať na svoj problém skúsenej odborníčky Mgr. Lucie Hronskej PhD. cez náš formulár. Ak hladáte riešenie pre svojho blízkeho a chcete ho prekvapiť, môžete mu darovať pokaz na návštevu nášho salónu s kompletným poradenstvom aj ošetrením. Alebo si najprv prečítajte viac o našom prístupe, skúsenostiach a nástrojoch

Na dotaz 
Detail
Kód: 43
sampon normalizacny big
€17,60

Normalizuje funkcie vlasovej pokožky. Je vhodný ako podporný šampón pri ktorejkoľvek vlasovej kúre. Žiadnym spôsobom neovplyvňuje rastový cyklus vlasov. Normalizuje pH pokožky. Obsahuje hydrolyzovaný rastlinný kolagén ktorý spúšťa a metabolicky podporuje tvorbu vlastného kolágénu v bunkách vašej vlasovej pokožky. Pokožka tak sama obnovuje svoju pružnosť, odolnosť a kompaktnosť.

Skladom 
Kód: 49/251
sampon na suche vlasy big
€17,60

Šampón na suché vlasy a pokožku Vlastnosti: Suché vlasy sú dôsledkom oslabenia mazových žliaz alebo následkom používania nevhodných prípravkov. Prípravok jemne čistí a zároveň dodáva vlasom a pokožke výživové substancie ktoré navracajú elasticitu a lesk a podporujú tvorbu nového kolagénu. Normalizuje a navracia potrebnú kyslosť pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 40
Esencialny Olej K1 big
€22,10

Vďaka koncentrovaným prírodným extraktom a vyváženému zloženiu prináša uspokojivé výsledky pri riešení rôznych problémov vlasovej pokožky. Obsahuje hydratačné, balzamické, čistiace, obnovujúce a vyživujúce zložky. Podporuje regeneráciu buniek a obnovuje tak poškodené miesta vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 70
Esencialny Olej K2 (2)
€22,10

Vďaka aktívnym prírodným extraktom a vyváženému zloženiu prináša uspokojivé výsledky pri riešení rôznych problémov vlasovej pokožky. Obyvlášť účinný je pri problémoch spojených s množením húb a baktérií. Obsahuje čistiace, obnovujúce a posilňujúce zložky. Podporuje regeneráciu buniek a obnovuje tak poškodené miesta vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 73
tonikum fungi activ
od €25,40

Prípravok obsahuje zložky, ktoré preukázali vysokú účinnosť pri liečbe lupín, v boji s hubami a baktériami - prvotnými príčinami vzniku lupín. Prípravok potláča nadmernú mitózu (delenie) buniek.

Skladom 
Kód: 52/30
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
Kapyderm krem k big
€41,90

Regeneračný hojivý krém s extraktmi liečivých rastlín. Vďaka liečivej sile má tento krém výnimočné vysledky pri hojení vlasovej pokožky postihnutej seboroickou dermatitídou a lupienkou (psoriázou).

Skladom 
Detail
Kód: 67
Tonikum KS 115
€55,10

Skladom 
Kód: 76/110
zakladne tonikum big Kód: 58/110
10 položiek celkom