presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
tonikum fungi activ
Tonikum FUNGI - ACTIV
od €25,40

Prípravok obsahuje zložky, ktoré preukázali vysokú účinnosť pri liečbe lupín, v boji s hubami a baktériami - prvotnými príčinami vzniku lupín. Prípravok potláča nadmernú mitózu (delenie) buniek.

Skladom 
Kód: 52/30
alogenicke tonikum big
Alogenické Tonikum
od €30,60

Androgenická alopecia a upchávanie vlasových váčkov patrí v súčasnosti k najobtiažnejšie riešiteľným vlasovým problémom. Tieto lokálne problémy majú za následok postupné uzavretie a udusenie vlasového váčku a odumretie vlasovej cibulky, čo vedie k zastaveniu rastu nových vlasov. Produkt Alogenico je vyvinutý laboratóriami spoločnosti Kapyderm a je určený práve pre boj s uvedenými problémami. Obsahuje rastlinné výťažky bohaté na síru v koloidnom stave, ktorá slúži na uvoľnenie a vyčistenie vlasového váčku. Ďalšia zo zložiek – N.D.M. blahodárne pôsobí na krvný prietok v o vlasovej papile, čím zvyšuje jej prekrvenie a stimuluje rastovú aktivitu vlasu. Pre skompletizovanie svojich účinkov prináša Alogenico vitamínové komplexy biologického pôvodu. Dosahuje tak doteraz nevídane vyvážené zloženie.

Skladom 
Kód: 55/30
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
rašelinová kúra - poukážka
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
Tonikum KS 115
Tonikum KS 115
€55,10

Skladom 
Kód: 76/110
zakladne tonikum big
Tonikum Seboregulačné (regulujúce tvorbu mazu)
€55,10

Prípravok je zložený zo stimulačných prvkov dodávajúcich vlasom všetko potrebné pre ich správny rast a vývoj. Jeho aplikácia má antiseptické účinky. Je vhodný na použitie pri občasnom zvýšenom padaní vlasov ako aj ako prevenciu proti celkovej, lokálnej alebo postupujúcej plešatosti.

Skladom 
Kód: 61/110
zakladne tonikum big Kód: 58/110
vlasovywellness 77 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 77
€105
€77
(–27 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 28 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 79
vlasovywellness 100 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 100
€130
€100
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 30 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 146
vlasovywellness 155 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 155
€200
€155
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie série piatich ošetrení kompletnej Rašelinovej kúry za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 45 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 149
9 položiek celkom