presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

co to je

kto sme

Na Slovensko sme priniesli výnimočnú starostlivosť o vlasovú pokožku. Osobne spolupracujeme s Laboratóriami Kapyderm s 20-ročnou tradíciou vo vývoji a aplikácii trichodermologickej kozmetiky.

Za zrodom firmy Kapyderm bolo jedno stretnutie dvoch priateľov - biochemika a vtedy obchodného zástupcu svetoznámej firmy s kaderníckou kozmetikou. Po desiatich rokoch boli na svete Laboratóriá Kapyderm a ich výnimočné produkty.

Za zrodom slovenského zastúpenia firmy Kapyderm bolo tiež stretnutie. Tentokrát českého trichodermológa Lukáša Rossbacha a slovenskej doktorky biochémie  Mgr. Lucie Hronskej PhD. Po pár rokoch bol na svete VLASOVÝ WELLNESS - slovenské zastúpenie pre Kapyderm.

Ak máte problém s vlasmi a vlasovou pokožkou, určite nám napíšte, alebo prídite do nášho salónu. Poradíme vám ako sa s ním vysporiadať.

Alebo si prečítajte ako svoj problém vyriešili ľudia s podobnými ťažkosťami na našom blogu

Ak máte kadernícky salón a chcete svoju profesionalitu a služby posunúť o triedu vyššie, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky, poskytneme vám plnú a komplexnú podporu vrátane tréningu.

1 položiek celkom