presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

kto sme

Na Slovensko sme priniesli výnimočnú starostlivosť o vlasovú pokožku. Osobne spolupracujeme s Laboratóriami Kapyderm s 20-ročnou tradíciou vo vývoji a aplikácii trichodermologickej kozmetiky.

Za zrodom firmy Kapyderm bolo jedno stretnutie dvoch priateľov - biochemika a vtedy obchodného zástupcu svetoznámej firmy s kaderníckou kozmetikou. Po desiatich rokoch boli na svete Laboratóriá Kapyderm a ich výnimočné produkty.

Za zrodom slovenského zastúpenia firmy Kapyderm bolo tiež stretnutie. Tentokrát českého trichodermológa Lukáša Rossbacha a slovenskej doktorky biochémie Lucie Hronskej. Po pár rokoch bol na svete Vlasový Wellness  - slovenské zastúpenie pre Kapyderm.

Ak máte problém s vlasmi a vlasovou pokožkou, určite nám napíšte. Poradíme vám ako sa s ním vysporiadať.

Alebo si prečítajte ako svoj problém vyriešili ľudia s podobnými ťažkosťami na našom blogu

Ak máte kadernícky salón a chcete svoju profesionalitu a služby posunúť o triedu vyššie, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky, poskytneme vám plnú a komplexnú podporu.