presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

Kontakty

DOHODNITE SI OSOBNÚ KONZULTÁCIU, poradenstvo alebo priamo ošetrenie v našom salóne

 

objednávky a konzultácie:       Mgr. Lucia Hronská PhD.

                                           00421 (0)948 892 973

                                                lucia@vlasovywellness.sk

adresa salónu:                    Salón Glamour, Jégeho 10, Batislava 

 

Vstupná KONZULTÁCIA s diagnostikou je BEZPLATNÁ.

Na stretnutí  zdiagnostikujeme momentálny stav pokožky a vlasu pomocou mikrokamery, odbornou konzultáciou nájdeme pôvodnú príčinu vášho problému, poradíme vám ako sa s ním najlepšie vysporiadať, ako využiť dostupné kozmetické prípravky, čo zmeniť, ako vlasovú pokožku ošetrovať. Poradíme vám aj účinné prírodné nekozmetické prostriedky (vnútorné).

 Štandardne pracujeme v Bratislave a v Žiari nad Hronom, pripravujeme partnerské salóny po celom Slovensku. V niektorých prípadoch vieme dohodnúť konzultácie aj v iných mestách. Dohodnite si termín a miesto konzultácie, najlepšie telefonicky 00421 (0) 948 892 973 v pracovných dňoch medzi 9:00 a 16:00.

 

Objednávky, doručenie tovaru, iné technické obchodné a administratívne informácie:

Ing. Beáta Kokolusová

mobil: 00421 (0)918 802 888

bea@vlasovywellness.sk

 

Spolupráca:

Kaderníkom a salónom poskytujeme kompletnú podporu pri záujme o trichodermické poradenstvo a služby: kopletné know-how, osobné individuálne školenia, telefonické aj osobné  konzultácie pri komplikovaných prípadoch, marketingovú podporu, odkaz na našich webových stránkach, odkazovanie našich klientov do vášho salónu podľa lokality, materiálne vybavenie (produkty, pomôcky, diagnostická mikrokamera). Tovar dodávame iba zaškoleným salónom.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie:

Ing. Beáta Kokolusová

mobil: 00421 (0)918 802 888

bea@vlasovywellness.sk