presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
Kód: 91

Kolagénová emulzia

€23,90
Skladom

Vlastnosti:
Priaznivo pôsobí na vlasovú pokožku a povrch vlasov. Odstraňuje svrbenie a uvoľňuje napätie pokožky. Vynikajúci pri dehydratácii a nedostatočnej výžive vlasovej pokožky a vlasov. Dodáva vlasom objem a hydratáciu a vyživuje vlasovú pokožku. Je vhodný aj na podráždenú pokožku, pri tvorbe lupín a iných problémoch vlasovej pokožky.

Spôsob použitia:
Po umytí vlasov a vysušení uterákom naneste na vlasovú pokožku aj do dĺžky vlasov (podľa potreby). Nechajte pôsobiť 3-10 min. Môžete aplikovať zdroj tepla. Dôkladne umyte vhodným šampónom a vodou. Vyhýbajte sa kontaktu s očami.

INGREDIENTS (zloženie):
Aqua, Cetearyl alcohol (AND), Sodium cetearyl sulfate, Glycerin, Petrolatum, Dimethicone copolyol AND, Quaternium-80, Lactic Acid, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Phenoxyethanol, Hydrolyzed collagen, 5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane, parfume, CI 42090.