presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

Riešenia pre rôzne typy vypadávanie vlasov. Od dlhodobého priebežného padania vlasov po celej hlave, cez inenzívne nárazové výpadky vlasov, androgénne padania v typických lokalitách, až po lokálne výpadky s tvorbou lysín - alopecia areata.

ampuly n male
€30,50

Skladom 
Detail
Kód: 140
alogenicke tonikum big
od €30,60

Androgenická alopecia a upchávanie vlasových váčkov patrí v súčasnosti k najobtiažnejšie riešiteľným vlasovým problémom. Tieto lokálne problémy majú za následok postupné uzavretie a udusenie vlasového váčku a odumretie vlasovej cibulky, čo vedie k zastaveniu rastu nových vlasov. Produkt Alogenico je vyvinutý laboratóriami spoločnosti Kapyderm a je určený práve pre boj s uvedenými problémami. Obsahuje rastlinné výťažky bohaté na síru v koloidnom stave, ktorá slúži na uvoľnenie a vyčistenie vlasového váčku. Ďalšia zo zložiek – N.D.M. blahodárne pôsobí na krvný prietok v o vlasovej papile, čím zvyšuje jej prekrvenie a stimuluje rastovú aktivitu vlasu. Pre skompletizovanie svojich účinkov prináša Alogenico vitamínové komplexy biologického pôvodu. Dosahuje tak doteraz nevídane vyvážené zloženie.

Skladom 
Kód: 55/30
ampuly DT 6 ks
€32,40

Skladom 
Detail
Kód: 137
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
organicka raselina big
€57,20

Vlastnosti: Uľavuje od návalov krvi, prečisťuje pokožku do hĺbky, má exfoliačné účinky, zároveň účinne pôsobí proti plesniam. Obsahuje regeneračné, hydratačné, výživné a prekrvujúce zložky. Velmi doporučený na všetky typy nadmerného odlupovania kože. Vhodný na seboroickú dermatitídu, padanie vlasov, lupienku (psoriázu) nie len vo vlasoch, ekzémy, lupiny, na dehydrovanú a nevyživenú pokožku (ruky, tvár, telo, krk, hrudník).

Skladom 
Detail
Kód: 97
Ampuly N regeneracia vlasov
€76,10

Skladom 
Detail
Kód: 127
vlasovywellness 77 poukazka
Doprava zadarmo
€105
€77
(–27 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 28 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 79
vlasovywellness 100 poukazka
Doprava zadarmo
€130
€100
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 30 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 146
vlasovywellness 155 poukazka
Doprava zadarmo
€200
€155
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie série piatich ošetrení kompletnej Rašelinovej kúry za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 45 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 149
9 položiek celkom