presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

RAŠELINOVÁ KÚRA

pozrite si video o rašelinovej kúre na stránke nášho salónu

alebo si o jej účinkoch prečítajte nižšie 

250 krát zväčšená pokožka pri príchode do salónu                  pri odchode po 90 min   

 

Výnimočný účinok rašeliny na problematickú vlasovú pokožku objavili v Španielsku v Laboratóriách Kapyderm. Niekoľko rokov trvalo, kým sa vedcom podarilo priraviť prírodnú rašelinu do takej podoby, aby sme vedeli jej výnimočné vlastnosti uplatniť aplikáciou na vlasovú pokožku. Každé ložisko rašeliny je absolútne unikátne a rašelina z každého jedinečného ložiska má výrazne iné zloženie a iné vlastnosti. V laboratóriách Kapyderm používajú výhradne organickú rašelinu z ložiska v španielskej oblasti Malaga.

Rašelinová kúra je niekoľkofázové komplexné ošetrenie vlasovej pokožky. Postupne dokáže navrátiť vašej vlasovej pokožke čistotu, zdravie a vitalitu. Aplikáciu doporučujeme pri riešení závažných problémov ako je seborea, psoriáza, pri aktivácii a podpore rastu vlasov, pri revitalizácii unavenej a zaťažovanej vlasovej pokožky, ale aj preventívne, pri udržiavaní zdravia a vitality vlasovej pokožky a korienkov vlasov. V salóne trvá asi 90 minút a jej cena sa pohybuje od 30 do 40 Eur, v luxusnejších salónoch môže byť výrazne vyššia.

Ako rašelinová kúra prebieha ? 

V prvom kroku vlasovú pokožku zmäkčíme a uvoľníme odumreté kožné bunky pomocou bylinného oleja (K1 alebo K2) a tonika KS 115. To je dôležité najmä pri pokožke so seboroickou dermatitídou, psoriázou a lupinami. Zároveň dochádza k prvej aktivácii revitalizačných procesov účinkom bylinných extraktov.

Následne nanesieme samotný rašelinový zábal upravený do formy emulzie a necháme pôsobiť 20 min. Rašelina pokožku detoxikuje, má schopnosť viazať na seba najrôznejšie nežiadúce chemické látky z kozmetiky, z metabolizmu samotnej pokožky, ťažké kovy, ale aj nežiadúce mikroorganizmy. Okrem toho obsahuje výnimočné komplexné fulvónové kyseliny, ktoré upravujú pH pokožky zvláštnym spôsobom. Zloženie rašeliny je extrémne zložité, komplexné a jedinečné a napriek stále bežiacim výskumom nie je dodnes celkom objasnené, ktoré zložky sú zodpovedné za jej konkrétne výnimočné účinky na vlasovú pokožku.

Pri zmývaní rašelinového zábalu urobíme jemný píling a masáž pokožky. Pokožku prekrvíme a zbavíme zvyšných odumretých buniek a nánosov.

 250 krát zväčšený detail pokožky

pred aplikáciou                                         a po rašelinovej kúre

-----------------

 Na dokonale očistenú pokožku aplikujeme aktívne séra (koncentráty) podľa toho, aký problém na pokožke riešime. Aplikujeme aktívne ampuly (DT, N, Extrakt z placenty, KN, KD). Zároveň pokožku hĺbkovo hydratujeme a vyživujeme kolagénovou emulziou. Necháme pôsobiť  10 min a opláchneme zvyšky emulzie.

Nakoniec aplikujeme koncentrované bylinné tonikum s ďalšími aktívnymi látkami, podľa predošlej diagnostiky (Tonikum Funghi Active, Base, Alogenico, Seboregulačné).

Na koniec vlasy vysušíme a upravíme.

Po takejto kúre je vlasová pokožka absolútne čistá, hydratovaná, revitalizovaná. Rozdiel je viditeľný okamžite voľným okom a v detaile cez diagnostickú mikrokameru. Samotný zákazník (zákazníčka) je  milo prekvapený z pocitu na pokožke aj z vizuálnej zmeny vlasov a najmä čistej pokožky.

 Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, môžete hneď teraz - napíšte otázku do formuláru napíšte nám

Ak sa snažíte vyriešiť zložitejší problém, dohodnite si bezplatnú osobnú konzultáciu s odborníkom v našom salóne.

Môžete si kúpiť aj zvýhodnený balíček formou poukazu, kde získavate kompletné ošetrenie - rašelinovú kúru spolu s diagnostikou, odbornou konzultáciou a produktami Kapyderm na domácu strarostlivosť.