presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
Šampón na citlivé vlasy a pokožku
€17,60

Vlastnosti:šampón zvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Obsahuje látky ktoré jemne čistia a dodájú vašim vlasom väčší objem. Pomáha obnoviť poškodené bunky vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 112
sampon na farbene vlasy
Šampón na farbené vlasy
€17,60

Vlastnosti:špeciálne zloženie ktoré zabraňuje vymývaniu farby. Ochraňuje poškodený keratín, dodáva tak farbeným a odfarbovaným vlasom lesk, vitalitu a jemnosť.

Skladom 
Detail
Kód: 115
sampon na suche vlasy big
Šampón na suché vlasy
€17,60

Šampón na suché vlasy a pokožku Vlastnosti: Suché vlasy sú dôsledkom oslabenia mazových žliaz alebo následkom používania nevhodných prípravkov. Prípravok jemne čistí a zároveň dodáva vlasom a pokožke výživové substancie ktoré navracajú elasticitu a lesk a podporujú tvorbu nového kolagénu. Normalizuje a navracia potrebnú kyslosť pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 40
sampon na vlnite vlasy big
Šampón na vlnité vlasy
€17,60

Vlastnosti:Navracia vlasom kyslosť, lesk, pružnosť a jemnosť. Zvýrazňuje tak krásu vlasov už po prvom použití. Zvyšuje vlasovú vitalitu.

Skladom 
Detail
Kód: 118
sampon proti lupinam big
Šampón proti lupinám
€17,60

Vlastnosti: Dôkladne ale jemne umýva vasy a pokožku. Intenzívne pôsobí na ložiská lupín spôsobených hubami ako aj zvýšenou mitózou (delením buniek) pri rôznych kožných disfunkciách. Obsahuje extrakty z rastlín so špecifickým pôsobením a ďalšie podporné látky.

Skladom 
Detail
Kód: 103
sampon proti padaniu vlasov big
Šampón proti vypadávaniu vlasov
€18,10

Vlastnosti:Revitalizuje vlasovú pokožku výživovými zložkami a pripravuje ju pre príjem DT alebo N regenerátoru. Vďaka vitamínovým komplexom a ďalším zložkám pôsobí na obnovu rastového cyklu vlasu. Vhodný ako prevencia alopecie.

Skladom 
Detail
Kód: 106
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
rašelinová kúra - poukážka
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
vlasovywellness 77 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 77
€105
€77
(–27 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 28 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 79
vlasovywellness 100 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 100
€130
€100
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 30 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 146
vlasovywellness 155 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 155
€200
€155
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie série piatich ošetrení kompletnej Rašelinovej kúry za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 45 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 149
10 položiek celkom