presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

riešenia pre seboroickú dermatitídu, alebo seboreu, zápalové ochorenie vlasovej pokožky spojené s tvorbou nezmývatelných lupín, svrbením, začervenaním a niekedy aj s vypadávaním vlasov.

seborea detail pred (druhe sedenie)
Seboroická dermatitída - ako na ňu?
€1

Na prvom stretnutí v našom salóne vám najprv urobíme bezplatnú diagnostiku, aby ste vedeli, čo sa vám na pokožke naozaj deje a čo s tým môžete urobiť. Samodiagnóza ale aj diagnóza od kožného lekára podľa našich skúseností nemusí byť vždy presná. Dohodnúť stretnutie si môžete telefonicky (0948 892 973) alebo mailom (lucia@vlasovywellness.sk). V salóne požívame diagnostickú mikrokameru s 250 násobným zväčšením, odbornosť a skúsenosti. Seboroická dermatitída, alebo seborea. Znie to trochu odstrašujúco, ale nebezpečná vlastne nie je. Ale zato pomerne nepríjemná. Zrejme ju máte, ak máte vo vlasoch lupiny, ktoré sa nedajú odstrániť pri bežnom umytí vlasov. Ak vás aj svrbí pokožka na hlave, je to ten nepríjemnejší variant. Či máte naozaj seboreu, alebo ide o ničo iné a hlavne "čo s tým", zistíte najpresnejšie pri stretnutí v salóne, môžete sa ale aj hneď teraz opýtať na svoj problém skúsenej odborníčky Mgr. Lucie Hronskej PhD. cez náš formulár. Ak hladáte riešenie pre svojho blízkeho a chcete ho prekvapiť, môžete mu darovať pokaz na návštevu nášho salónu s kompletným poradenstvom aj ošetrením. Alebo si najprv prečítajte viac o našom prístupe, skúsenostiach a nástrojoch

Na dotaz 
Detail
Kód: 43
sampon na suche vlasy big
Šampón na suché vlasy
€17,60

Šampón na suché vlasy a pokožku Vlastnosti: Suché vlasy sú dôsledkom oslabenia mazových žliaz alebo následkom používania nevhodných prípravkov. Prípravok jemne čistí a zároveň dodáva vlasom a pokožke výživové substancie ktoré navracajú elasticitu a lesk a podporujú tvorbu nového kolagénu. Normalizuje a navracia potrebnú kyslosť pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 40
tonikum fungi activ
Tonikum FUNGI - ACTIV
od €25,40

Prípravok obsahuje zložky, ktoré preukázali vysokú účinnosť pri liečbe lupín, v boji s hubami a baktériami - prvotnými príčinami vzniku lupín. Prípravok potláča nadmernú mitózu (delenie) buniek.

Skladom 
Kód: 52/30
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
rašelinová kúra - poukážka
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
Kapyderm krem k big
Krém K
€41,90

Regeneračný hojivý krém s extraktmi liečivých rastlín. Vďaka liečivej sile má tento krém výnimočné vysledky pri hojení vlasovej pokožky postihnutej seboroickou dermatitídou a lupienkou (psoriázou).

Skladom 
Detail
Kód: 67
Tonikum KS 115
Tonikum KS 115
€55,10

Skladom 
Kód: 76/110
zakladne tonikum big Kód: 58/110
vlasovywellness 77 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 77
€105
€77
(–27 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 28 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 79
vlasovywellness 100 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 100
€130
€100
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 30 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 146
vlasovywellness 155 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 155
€200
€155
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie série piatich ošetrení kompletnej Rašelinovej kúry za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 45 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 149
10 položiek celkom