presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme

riešenia pre seboroickú dermatitídu, alebo seboreu, zápalové ochorenie vlasovej pokožky spojené s tvorbou nezmývatelných lupín, svrbením, začervenaním a niekedy aj s vypadávaním vlasov.

seborea detail pred (druhe sedenie)
Seboroická dermatitída - ako na ňu?
€1

Na prvom stretnutí v našom salóne vám najprv urobíme bezplatnú diagnostiku, aby ste vedeli, čo sa vám na pokožke naozaj deje a čo s tým môžete urobiť. Samodiagnóza ale aj diagnóza od kožného lekára podľa našich skúseností nemusí byť vždy presná. Dohodnúť stretnutie si môžete telefonicky (0948 892 973) alebo mailom (lucia@vlasovywellness.sk). V salóne požívame diagnostickú mikrokameru s 250 násobným zväčšením, odbornosť a skúsenosti. Seboroická dermatitída, alebo seborea. Znie to trochu odstrašujúco, ale nebezpečná vlastne nie je. Ale zato pomerne nepríjemná. Zrejme ju máte, ak máte vo vlasoch lupiny, ktoré sa nedajú odstrániť pri bežnom umytí vlasov. Ak vás aj svrbí pokožka na hlave, je to ten nepríjemnejší variant. Či máte naozaj seboreu, alebo ide o ničo iné a hlavne "čo s tým", zistíte najpresnejšie pri stretnutí v salóne, môžete sa ale aj hneď teraz opýtať na svoj problém skúsenej odborníčky Mgr. Lucie Hronskej PhD. cez náš formulár. Ak hladáte riešenie pre svojho blízkeho a chcete ho prekvapiť, môžete mu darovať pokaz na návštevu nášho salónu s kompletným poradenstvom aj ošetrením. Alebo si najprv prečítajte viac o našom prístupe, skúsenostiach a nástrojoch

Na dotaz 
Detail
Kód: 43
sampon na suche vlasy big
Šampón na suché vlasy
€17,60

Šampón na suché vlasy a pokožku Vlastnosti: Suché vlasy sú dôsledkom oslabenia mazových žliaz alebo následkom používania nevhodných prípravkov. Prípravok jemne čistí a zároveň dodáva vlasom a pokožke výživové substancie ktoré navracajú elasticitu a lesk a podporujú tvorbu nového kolagénu. Normalizuje a navracia potrebnú kyslosť pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 40
Esencialny Olej K1 big
Esenciálny olej K1
€22,10

Vďaka koncentrovaným prírodným extraktom a vyváženému zloženiu prináša uspokojivé výsledky pri riešení rôznych problémov vlasovej pokožky. Obsahuje hydratačné, balzamické, čistiace, obnovujúce a vyživujúce zložky. Podporuje regeneráciu buniek a obnovuje tak poškodené miesta vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 70
Esencialny Olej K2 (2)
Esenciálny olej K2
€22,10

Vďaka aktívnym prírodným extraktom a vyváženému zloženiu prináša uspokojivé výsledky pri riešení rôznych problémov vlasovej pokožky. Obyvlášť účinný je pri problémoch spojených s množením húb a baktérií. Obsahuje čistiace, obnovujúce a posilňujúce zložky. Podporuje regeneráciu buniek a obnovuje tak poškodené miesta vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 73
Kolagenova emulzia big
Kolagénová emulzia
€23,90

Vlastnosti:Priaznivo pôsobí na vlasovú pokožku a povrch vlasov. Odstraňuje svrbenie a uvoľňuje napätie pokožky. Vynikajúci pri dehydratácii a nedostatočnej výžive vlasovej pokožky a vlasov. Dodáva vlasom objem a hydratáciu a vyživuje vlasovú pokožku. Je vhodný aj na podráždenú pokožku, pri tvorbe lupín a iných problémoch vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 91
tonikum fungi activ
Tonikum FUNGI - ACTIV
od €25,40

Prípravok obsahuje zložky, ktoré preukázali vysokú účinnosť pri liečbe lupín, v boji s hubami a baktériami - prvotnými príčinami vzniku lupín. Prípravok potláča nadmernú mitózu (delenie) buniek.

Skladom 
Kód: 52/30
ampuly n male
Ampule N 6ks
€30,50

Skladom 
Detail
Kód: 140
vlasovywellness 40 poukazka
Akcia Doprava zadarmo
rašelinová kúra - poukážka
€40

poukaz na diagnostiku a kompletnú rašelinovú kúru v našom salóne

Skladom 
Detail
Kód: 82
Kapyderm krem k big
Krém K
€41,90

Regeneračný hojivý krém s extraktmi liečivých rastlín. Vďaka liečivej sile má tento krém výnimočné vysledky pri hojení vlasovej pokožky postihnutej seboroickou dermatitídou a lupienkou (psoriázou).

Skladom 
Detail
Kód: 67
Tonikum KS 115
Tonikum KS 115
€55,10

Skladom 
Kód: 76/110
zakladne tonikum big Kód: 58/110
organicka raselina big
Organická rašelina
€57,20

Vlastnosti:Uľavuje od návalov krvi, prečisťuje pokožku do hĺbky, má exfoliačné účinky, zároveň účinne pôsobí proti plesniam. Obsahuje regeneračné, hydratačné, výživné a prekrvujúce zložky. Velmi doporučený na všetky typy nadmerného odlupovania kože. Vhodný na seboroickú dermatitídu, padanie vlasov, lupienku (psoriázu) nie len vo vlasoch, ekzémy, lupiny, na dehydrovanú a nevyživenú pokožku (ruky, tvár, telo, krk, hrudník).

Skladom 
Detail
Kód: 97
Ampuly N regeneracia vlasov
Ampule N
€76,10

Skladom 
Detail
Kód: 127
vlasovywellness 77 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 77
€105
€77
(–27 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 28 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 79
vlasovywellness 100 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 100
€130
€100
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie kompletnej Rašelinovej kúry a produktov Kapyderm za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 30 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 146
vlasovywellness 155 poukazka
Doprava zadarmo
Zvýhodnený balík - POUKÁŽKA 155
€200
€155
(–23 %)

Zvýhodnený balík. Poukaz na absolvovanie série piatich ošetrení kompletnej Rašelinovej kúry za zvýhodnenú cenu. Ušetríte 45 Eur.

Skladom 
Detail
Kód: 149
16 položiek celkom