presúvame sa "za chodu" na nový eshop, prosím buďte zhovievaví pri nedoladenosti niektorých funkcií. Budeme radi keď nám o tom napíšete do mailu, aby sme to mohli čo najskôr zlepšiť. Ak sa vám niečo nedarí objednáť, kludne napíšte objednávku mailom. Ďakujeme
sampon normalizacny big
€17,60

Normalizuje funkcie vlasovej pokožky. Je vhodný ako podporný šampón pri ktorejkoľvek vlasovej kúre. Žiadnym spôsobom neovplyvňuje rastový cyklus vlasov. Normalizuje pH pokožky. Obsahuje hydrolyzovaný rastlinný kolagén ktorý spúšťa a metabolicky podporuje tvorbu vlastného kolágénu v bunkách vašej vlasovej pokožky. Pokožka tak sama obnovuje svoju pružnosť, odolnosť a kompaktnosť.

Skladom 
Kód: 49/251
€17,60

Vlastnosti: šampón zvlášť vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Obsahuje látky ktoré jemne čistia a dodájú vašim vlasom väčší objem. Pomáha obnoviť poškodené bunky vlasovej pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 112
sampon na farbene vlasy
€17,60

Vlastnosti: špeciálne zloženie ktoré zabraňuje vymývaniu farby. Ochraňuje poškodený keratín, dodáva tak farbeným a odfarbovaným vlasom lesk, vitalitu a jemnosť.

Skladom 
Detail
Kód: 115
sampon na regulaciu tvorby mazu big
€17,60

Vlastnosti: Pôsobí na mazové žlazy, vyrovnáva (harmonizuje) produkciu mazu, čím predchádza nad mernému masteniu vlasov. Obsahuje extrakty z rastlín so špecifickým pôsobením a ďalšie podporné látky.

Skladom 
Detail
Kód: 100
sampon na suche vlasy big
€17,60

Šampón na suché vlasy a pokožku Vlastnosti: Suché vlasy sú dôsledkom oslabenia mazových žliaz alebo následkom používania nevhodných prípravkov. Prípravok jemne čistí a zároveň dodáva vlasom a pokožke výživové substancie ktoré navracajú elasticitu a lesk a podporujú tvorbu nového kolagénu. Normalizuje a navracia potrebnú kyslosť pokožky.

Skladom 
Detail
Kód: 40
sampon na vlnite vlasy big
€17,60

Vlastnosti: Navracia vlasom kyslosť, lesk, pružnosť a jemnosť. Zvýrazňuje tak krásu vlasov už po prvom použití. Zvyšuje vlasovú vitalitu.

Skladom 
Detail
Kód: 118
sampon proti lupinam big
€17,60

Vlastnosti: Dôkladne ale jemne umýva vasy a pokožku. Intenzívne pôsobí na ložiská lupín spôsobených hubami ako aj zvýšenou mitózou (delením buniek) pri rôznych kožných disfunkciách. Obsahuje extrakty z rastlín so špecifickým pôsobením a ďalšie podporné látky.

Skladom 
Detail
Kód: 103
sampon proti padaniu vlasov big
€18,10

Vlastnosti: Revitalizuje vlasovú pokožku výživovými zložkami a pripravuje ju pre príjem DT alebo N regenerátoru. Vďaka vitamínovým komplexom a ďalším zložkám pôsobí na obnovu rastového cyklu vlasu. Vhodný ako prevencia alopecie.

Skladom 
Detail
Kód: 106
8 položiek celkom