Filozofia Kapyderm

Španielska spoločnosť Kapyderm sídliaca v slnečnej Malage sa špecializuje na anomálie na pokožke celého tela, nielen jej vlasovej časti a jej znovunavrátenie do zdravého stavu. Počas 30 rokov skúseností sa nám podarilo vytvoriť viac ako 20 druhov špecializovaných odborných terapií s viac ako dobrými výsledkami. Kapyderm laboratóriá sa špecializujú na výskum rastlín, ktoré majú vlastnosti s blahodárnymi účinkami pre zdravie pokožky a vlasov.

Všetky naše produkty sú vyrobené z rastlinných extraktov, vitamínov, kolagénu, esenciálnych olejov, urea, zeleninových extraktov, aminokyselín a ďalších, bez škodlivých či invazívnych vedľajších účinkov pri rešpektovaní prirodzeného kyslého povrchu pokožky. 

Každý Kapyderm produkt je pred spustením na trh niekoľko rokov testovaný. Toto zabezpečuje ich bezpečnosť a efektivitu. Naše produkty sú účinné a veľmi dobre znášané všetkými typmi pokožky bez vytvárania agresívnych nežiadúcich alebo vedľajších účinkov. Sú také bezpečné, že ich môžu používať i deti.

V laboratóriách spoločnosti Kapyderm neustále prebieha výskum a vývoj nových procesov a produktov. Každým rokov rastieme a pomáhame po celom svete viac a viac tým, ktorý našu pomoc potrebujú.