Doprava a platba

Cenník je platný od 19.3.2023 (uvedené ceny sú s DPH).

Možnosti dopravy

  • Packeta (Zásielkovňa) - doručenie na výdajné miesto, cena 3.50 EUR, pri objednávke nad 200 EUR je doprava zadarmo.

  • Packeta (Zásielkovňa) - doručenie na adresu, cena 6.00 EUR, pri objednávke nad 200 EUR je doprava zadarmo.

  • Osobný odber - výdajné miesto sa nachádza v profesionálnom trichologickom vlasovom salóne na adrese Nová 5, Piešťany. Možnosť parkovania priamo pred salónom. Odporúčame vám dohodnúť si termín vopred, tu sú naše kontakty.

Možnosti platby

  • Platba bankovým prevodom - tzv. okamžité platby podporuje na Slovensku niekoľko bánk (Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, Raiffeisen banka, J&T banka, Oberbank a tiez Revolut), pri iných môže prevod trvať 1-2 pracovné dni. Tovar bude expedovaný po prijatí úhrady za objednávku. Email potvrdzujúci prijatie objednávky obsahuje okrem platobných údajov pre pohodlnú platbu aj linku "ZAPLATIŤ TERAZ" a QR kod "Pay by Square".

  • Platba kartou online - platba prostredníctvom platobných kariet VISA, VISA Electron, VPay, MasterCard, Maestro ako aj prostredníctvom Apple Pay a Google Pay. Používame platobnú bránu CardPay. Platba kartou je spoplatnená: 1% zo sumy objednávky + DPH.

  • Na dobierku - platíte v hotovosti pri prevzatí tovaru na výdajnom mieste resp. na vašej adrese - cena poštovného bude navýšená o 3.00 EUR. Dobierku je možné využiť v rámci objednávky do 100 EUR.V prípade otázok sa neváhajte na nás obrátiť, tu sú naše kontakty.