Veronika Hollošová

Od detstva trpela rozsiahlym atopickým ekzémom. Pri hľadaní príčin prešla napriek svojmu mladému veku dlhou a strastiplnou cestou. Naučila sa počúvať svoje telo a starať sa o neho s láskou. Načúvať jeho signálom vedome a prispôsobiť svoj životný štýl tak, aby život s ekzémom bol čo najkvalitnejší a plnohodnotný. Tieto poznania ju priviedli ku vegánstvu a vyradeniu lepku z jedálnička.

Keďže je starostlivosť o ekzematickú pokožku veľmi špecifická, navštívila Veronika na odporúčanie náš salón a absolvovala procedúru organickou rašelinou, následne začala po konzultácii používať na doma produkty Kapyderm.

Po absolvovaní Hotelovej Akadémie zostala pracovať v gastro sektore, čo jej postupne prestalo dávať zmysel. Rozhodla sa pomáhať ľuďom s problematickou pokožkou a vlasmi.

Vďaka svojim skúsenostiam teraz pracuje @svet_ekzematicky ako naša hlavná trichologička a dokáže poradiť nielen správnu starostlivosť zvonka, ale jej špecializácia je zdravý životný štýl, vyvážená strava, otužovanie a psychické zdravie.