TESTOVACIA VERZIA

Šampón normalizačný


Kapyderm

Je vhodný pre všetky typy vlasov a použitie v akejkoľvek fáze terapeutického cyklu. Napomáha upraviť prirodzené pH vlasovej pokožky a normalizovať jej stav. Je preto vhodný aj na použitie na pokožku celého tela, nielen jej vlasovej časti, teda ako telový šampón, šampón na intímnu hygienu alebo odličovací sprchový gél. viac

Výrobca: Kapyderm Kód produktu: P00003

od 18,90 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks
Indikácia: Je vhodný pre všetky typy vlasov a použitie v akejkoľvek fáze terapeutického cyklu. Napomáha upraviť prirodzené pH vlasovej pokožky a normalizovať jej stav. Je preto vhodný aj na použitie na pokožku celého tela, nielen jej vlasovej časti, teda ako telový šampón, šampón na intímnu hygienu alebo odličovací sprchový gél.

Zloženie: Voda, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, chlorid sódny, Peg-7. Glyceryl Cocoate, hydrolyzovaný kolagén, kyselina mliečna, 5-Bromo-5-Nitro-1.3. Dioxane, parfém.
Mastná pokožka/vlasy

Mastná pokožka/vlasy

Mastnými vlasmi najčastejšie popisujeme stav do 24 hodín od umytia šampónom. Vizuálne sa vlasy príliš lesknú, je na nich povlak, sú ťažké, splihnuté, akoby ležali na hlave a vyzerajú akoby boli mokré. Cítiť z nich akoby puch, pokožka je zaťažená, mastná, lepivá, svrbivá.